Egzamin próbny Ósmoklasistów- ważne informacje!

Utworzono dnia 29.03.2020

Drodzy Uczniowie,

Pod linkiem znajdziecie adres strony CKE i okręgowych komisji oraz komunikat i zasady przeprowadzenia egzaminu próbnego. KONIECZNIE PRZECZYTAJCIE.

Przedstawiam informacje uzupełniające do egzaminu próbnego.

ÓSMOKLASISTO! Uzupełnione arkusze zapisz:

• w pliku w edytorze tekstów (Zapisz jako… na dysku swego komputera), lub
  • na karcie odpowiedzi, która będzie zamieszczona na stronie razem z arkuszem (plik edytowalny, w którym odpowiedzi będzie można zapisać komputerowo albo odręcznie);
  • w razie trudności zapisz odpowiedzi na zwykłej kartce papieru, numerując kolejno i taki dokument możesz wysłać do nauczyciela

Arkusz z odpowiedziami wyślij w załączniku na maila do Twojego nauczyciela przedmiotu. DLA LEPSZEJ IDENTYFIKACJI W NAZWIE PLIKU DOPISZ SWOJE IMIĘ I NAZWISKO.

Adresy nauczycieli znajdziesz pod linkiem:

Arkusz postaraj się wysłać jak najszybciej po skończeniu, w dniu, w którym go piszesz. Jeśli, z różnych powodów, nie będziesz mógł tego zrobić, wyślesz w najszybszym możliwym czasie. Bądź w kontakcie z wychowawcą lub nauczycielem przedmiotu.

Moi Drodzy,

wszyscy zdajemy egzamin z życia i odpowiedzialności. Dziękujemy, że przystępujecie do próby. Nie obciążajcie rodziców  przygotowaniem miejsca do pisania w skupieniu i ciszy. Ufamy też, że wypełnicie arkusze samodzielnie, bo tylko tak możemy wiedzieć nad czym należy jeszcze popracować, by właściwy egzamin napisany był jak najlepiej.

ŻYCZYMY WAM POWODZENIA, A NADE WSZYSTKO NIEZMIENNIE DBAJCIE O SIEBIE I INNYCH. ZOSTAŃCIE W DOMU!

Z pozdrowieniami M. Grodzka