Informacje dotyczące funkcjonowania szkoły od 22 marca 2021 r.

Utworzono dnia 22.03.2021

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele.

Zgodnie Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 18 marca 2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 i z uwagi na wysoki wzrost zachorowalności w kraju, od 22 marca do 11 kwietnia, naukę w trybie zdalnym będą realizowali uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych dla dzieci i młodzieży w całym kraju.

Obecne szczegółowe informacje MEiN można znaleźć w poniższym linku:

Zawieszone stacjonarne zajęcia w oddziałach IV-VIII będą odbywały się w formie zdalnej na dotychczasowych zasadach.

Oddziały przedszkolne będą pracowały stacjonarnie zgodnie z dotychczasowym trybem.

Zajęcia rewalidacyjne, logopedyczne i inne wynikające z pomocy psychologiczno – pedagogicznej w klasach 0-III i oddziałach specjalnych będą się odbywały na dotychczasowych zasadach. O ewentualnych zmianach będą Państwo informowani przez wychowawców oraz pedagoga szkolnego.

Od poniedziałku 22.03.2021 r. przez okres 3 tygodni uczniowie klas I - III będą uczyć się w systemie zdalnym. Lekcje realizowane będą według dotychczas obowiązującego planu lekcji z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość:

• Platformy TEAMS;
  • dziennika elektronicznego szkoły Librus;
  • lekcji na platformie https://epodreczniki.pl;
  • innych materiałów wskazanych przez nauczyciela zintegrowanych z podręcznikiem lub ćwiczeniami obowiązującym w szkole;
  • informacji i materiałów edukacyjnych na stronie internetowej szkoły sp3lapy.pl

Szczegółowe rozwiązania dotyczące realizacji zajęć lekcyjnych w formie zdalnej będziemy Państwu przekazywać na bieżąco, prosimy o sprawdzanie informacji na stronie internetowej szkoływww.sp3lapy.pl oraz modułu wiadomości w Librusie. Regulamin kształcenia na odległość znajduje się na stronie szkoły w linku: https://sp3lapy.pl/procedury-covid-19

W przypadku problemów prosimy o przesyłanie informacji na sekretariat@sp3lapy.pl lub kontakt telefoniczny.

Liczymy na Państwa zrozumienie i współpracę, dbajmy o swoje zdrowie, stosujmy się do obowiązujących zasad i obostrzeń sanitarnych, abyśmy jak najszybciej mogli znowu spotkać się w pełnym zdrowiu w murach naszej szkoły.

Z poważaniem, Mariola Grodzka dyrektor Szkoły