Jeśli chcesz przeżyć przygodę, to tylko z Harry'm! - SU poleca.

Utworzono dnia 12.03.2021

Czy mieliście kiedyś tak, że chcieliście obejrzeć film, lecz nie wiedzieliście, jaki? Ja nie mam takiego problemu.
     Moim zdaniem najlepszym wypełnieniem czasu jest obejrzenie jakiegoś filmu z cyklu "Harry Potter", który powstał na podstawie jednej z książek J. K. Rowling. Są to książki, które niewątpliwie „wkręca” każdego, bez wyjątku. W cyklu powieści czy filmów poznacie Harry’ego, który po stracie rodziców trafił do pewnej rodziny „mugoli”. Ta nazwa określa ludzi, którzy nie żyją w świecie magii. Harry do 11 roku życia nie wiedział, kim byli jego rodzice i kim jest on sam. Wyobraźcie sobie jego minę, gdy dowiedział się od Hagrida o tym, że jest czarodziejem. A gdy dostał się do Hogwartu, zaczęły się prawdziwe, niesamowite przygody: poznał Hermionę i Rona, odkrywał tajemnice Hogwartu i próbował pokonać największego czarnoksiężnika w świecie magii - a tylko on mógł tego dokonać.
     Jego historia jest wciągająca i nieprzewidywalna. Każda część to nowe przygody i obserwowanie dorastania Harry’ego. Bardzo lubię te filmy oraz książki. Uważam, że te 7 części o przygodach bohatera warto znać i warto je razem z nim przeżyć.
     Z czystym sercem mogę powiedzieć: polecam.

Bogumił Gąsowski, klasa VII a