Ogólnopolski konkurs kalendarzowy Państwowej Straży Pożarnej 2022 rok - „Pomoc Służba Pasja”

Utworzono dnia 03.05.2022

Ogólnopolski konkurs kalendarzowy Państwowej Straży Pożarnej 2022 rok  - „Pomoc Służba Pasja”

Szkoła Podstawowa  nr 3 im. Marii Konopnickiej w  Łapach  zgłosiła swój udział w ogólnopolskim konkursie „Pomoc Służba Pasja” dla klas I-VIII, którego organizatorem jest Komenda Głównej Państwowej Straży Państwowej. Celem konkursu jest szerzenie wiedzy na temat bezpiecznych zachowań na wypadek zagrożenia, jak również popularyzacja wiedzy o straży pożarnej w Polsce. W tym roku konkurs składa się z trzech ciekawych konkursów tematycznych przeznaczonych dla każdej grupy wiekowej: „Projekt infografiki dotyczący  kampanii społecznej Państwowej Straży Pożarnej”, „ Państwowa Straż Pożarna za 30 lat - praca plastyczna”, spot filmowy „Bezpieczny Ja”.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Łapach licznie przystąpili do konkursu, wykonując spot filmowy  i infografikę. Spośród dostarczonych prac na etapie szkolnym nagrodzono i wyróżniono następujących autorów:

Projekt Infografiki

I miejsce: Natalia Jakimiuk kl. VIII „B”

II miejsce: Aleksandra Perkowska kl. VIII „B”, Julia Łapińska kl. VIII „B”

„ Bezpieczny Ja”- spot filmowy

I miejsce: Aleksandra Perkowska kl. VIII „B”, Natalia Jakimiuk kl. VIII „B”, Aleksandra Łopieńska kl. VIII „B”, Martyna Kamińska kl. VIII „B”, Adela Porowska kl. VIII „B”, Kacper Brzozowski kl. VIII „A”,  Kamil Kropiewnicki kl. VIII „A”, Bogumił Gąsowski kl. VIII „A",  Hubert Łopieński kl. VIII „B”, Marcin Wyszyński kl. VIII „B”

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom, wychowawcom i rodzicom za zaangażowanie. Będziemy śledzić wyniki konkursu na etapie ogólnopolskim, trzymamy kciuki za prace naszych uczniów.

Anna Piekutowska

Utworzono dnia 03.05.2022, 17:06