Ogólnopolski konkurs "Pomoc Służba Pasja"

Utworzono dnia 20.04.2021

Ogólnopolski konkurs kalendarzowy Państwowej Straży Pożarnej 2021 rok „Pomoc Służba Pasja”

Szkoła Podstawowa nr.3 im. Marii Konopnickiej w Łapach zgłosiła swój udział w ogólnopolskim konkursie „Pomoc Służba Pasja” dla klas I-VIII, którego organizatorem jest Komenda Głównej Państwowej Straży Państwowej. Celem konkursu jest szerzenie wiedzy na temat bezpiecznych zachowań na wypadek zagrożenia, jak również popularyzacja wiedzy o straży pożarnej w Polsce. W tym roku konkurs składa się z czterech ciekawych konkursów tematycznych przeznaczonych dla każdej grupy wiekowej: „Projekt na maskotkę Państwowej Straży Pożarnej”, „Gra planszowa”, „ Mój bezpieczny dom- praca plastyczna”, spot filmowy „Czad-  jak być bezpiecznym we własnym domu”.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr.3 im. Marii Konopnickiej w Łapach licznie przystąpili do konkursu, wykonując pracę plastyczną o tematyce- „Mój bezpieczny dom” , grę
planszową i spot filmowy. Spośród dostarczonych prac na etapie szkolnym nagrodzono i wyróżniono następujących autorów:

„ Mój bezpieczny dom”-praca plastyczna

I miejsce: Maja Myśliwiec kl. III

Gra planszowa

II miejsce: Kamila Kruszewska kl. VIII

„ Czad- jak być bezpiecznym we własnym domu”-spot filmowy

I miejsce: Jakub Perkowski kl. II, Bogumił Gąsowski kl. VII, Hubert Łopieński kl. VII, Michał Zakrzewski kl. VII, Natalia Perkowska kl. VIII, Agnieszka Brzozowska kl. VIII, Zofia Szymborska kl. VIII, Michał Jabłoński kl. VIII, Maksymilian Backiel kl. VIII.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom, wychowawcom i rodzicom za zaangażowanie.

Będziemy śledzić wyniki konkursu na etapie ogólnopolskim, trzymamy kciuki za prace naszych uczniów.

Anna Piekutowska

Ogólnopolski Konkurs "Pomoc Służba Pasja"

Utworzono dnia 20.04.2021, 17:12