Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

XX Bieg Uliczny im. Waldemara Kikolskiego

Utworzono dnia 30.04.2022

30 kwietnia 2022 roku odbył się XX Bieg Uliczny im. Waldemara Kikolskiego. Pamięć niepełnosprawnego Łapianina uczniowie szkół podstawowych uczcili dzień wcześniej.

29 kwietnia brali udział w zawodach na stadionie przy I Liceum Ogólnokształcącym w Łapach. Startowali w biegach na dystansie 200 m, 300 m, 500 m i 750 m.

Naszą szkołę reprezentowali:

klasa I - Dawid Zawadzki, Marcin Michno, Cezary Grabowski, Piotr Hajduk

klasa III – Oliwia Sak, Jakub Perkowski, Wojciech Gąsowski, Krystian Puchalski, Dawid Kraszewski

klasa IV – Maja Myśliwiec, Filip Mierzwiński

klasa V – Bartosz Zakrzewski, Szymon Karpiuk, Mateusz Michno, Artur Siniło

klasa VII – Maja Porowska, Kacper Sak, Krystian Kamiński, Jakub Gąsowski

klasa VIII – Adela Porowska, Kamil Kropiewnicki, Stanisław Śliwowski

W swojej kategorii wiekowej II miejsce zajął Dawid Zawadzki, III miejsce - Marcin Michno, a tuż za podium był Piotr Hajduk i Cezary Grabowski

Wśród dzieci z klas III - Oliwia Sak zajęła III miejsce  a  Wojciech Gąsowski – IV miejsce

W kategorii klas IV - V – Filip Mierzwiński wywalczył IV miejsce a Szymon Karpiuk – V miejsce.