Zabawa Andrzejkowa

Utworzono dnia 24.11.2022

W naszej szkole odbyła się długo wyczekiwana zabawa andrzejkowa. Andrzejki, które na stałe wpisały się w scenariusz szkolnego kalendarza, są wspaniałą okazją do dobrej zabawy.

W dniu 23 listopada 2022 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I – III świetnie bawili się pod czujnym okiem nauczycieli. Samorząd Uczniowski przygotował im wiele atrakcji. Począwszy od zabaw tanecznych, w których prowadzeniu dzielnie wspomagała dziewczyny z samorządu Pani Kinga Guzowska, poprzez rzucanie do celu, kalambury, odgadywanie przedmiotów, chodzenie po linie, aż po konkurs na najciekawsze przebranie. Każda konkurencja, w której brały udział dzieci nagradzana była cukierkami. Było wiele zabawy i radości, co sprzyjało integracji uczniów i przedszkolaków.

Starsi uczniowie natomiast swoją zabawę rozpoczęli dopiero o godzinie 16:30. I tu po raz kolejny członkowie Samorządu Uczniowskiego stanęli na wysokości zadania. Na tą okazję przygotowali kawiarenkę, w której można było skosztować ciast i ciasteczek oraz ugasić pragnienie. Tego dnia uczestnicy zabawy andrzejkowej wcielili się w różne postacie, gdyż wzorem młodszych klas, starszacy też wzięli udział w konkursie na najlepsze przebranie. Z kolei dyskoteka prowadzona przez sekcję techniczną dostarczyła wiele muzycznych i tanecznych emocji. Dziewczyny z klasy VIII przygotowały konkursy, w których można było wygrać nagrody. A wszystko to w miłej atmosferze, także za sprawą dekoracji przygotowanych przez Samorząd Uczniowski, które podkreśliły nastrój andrzejkowej zabawy.

Ponownie dziękujemy Pani Annie Marzec za udekorowanie sali balonami.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:

Agnieszka Kuć