Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

konkursy

Czcionka:

Zestawienie udziału w konkursach

w roku szkolnym 2021/2022

 

Lp.

Konkurs

Zasięg

Osiągnięcia

(miejsca, wyróżnienia)

1.

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego 

szkolny

____________

2.

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

szkolny

____________

3.

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

szkolny

J. Łapińska kl. VIII b - przeszła do etapu rejonowego

4.

“Ekspert Tabliczki Mnożenia 2021” - w ramach XI Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia  

szkolny

III – W. Danowska

IV – M. Myśliwiec

V – R.Łupiński

VI – D. Łapiński

VII – M. Jabłońska

VIII a – O. Pogorzelska

VIII b – W. Oleksiewicz

5.

Konkurs ortograficzny

szkolny

I - Z. Brukarz

II- N. Jakimiuk

III-A. Perkowska

6.

“Z żubrem przez 12 miesięcy” - konkurs plastyczny 

ogólnopolski

II -A. Marzec

7.

“5 urodziny Misia Łapsika” - konkurs plastyczny

gminny

S. Guzowska - nagroda Burmistrza Łap

K. Kalinowski - nagroda Dyrektora Przedszkola Nr 2 w Łapach

Lidia Brzozowska - nagroda sponsora

Julia Michno - nagroda Nadleśnictwa Rudka

8

“Świąteczna kartka bożonarodzeniowa” - konkurs plastyczny

gminny

____________

9

“Wiew sitowia” - konkurs recytatorski

szkolny

I - Alicja Thomas

II - Julia Pol

I - Lena Roszkowska

I - Bartłomiej Łopiński

II - Zuzanna Thomas

10

“Wiew sitowia” - konkurs recytatorski

gminny

A.Thomas kl. I - wyróżnienie,

L. Roszkowska kl. IV - III miejsce,

Z. Thomas kl. VIIIa - II miejsce

11

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

gminny

J. Łapińska kl. VIII b- przeszła do etapu wojewódzkiego

12

“Boże Narodzenie w moim domu” - konkurs plastyczny

gminny

Zofia Kalinowska - III miejsce

Kacper Kalinowski - I miejsce

13

 Zaufany sztabowiec Piłsudskiego. Konkurs wiedzy o ppłk Stanisławie Nilskim - Łapińskim

gminny

Zuzanna Thomas VIIIa

Bogusław Gąsowski VIII a

Martyna Kamińska VIII b

Stanisław Śliwowski VIII b

Marcin Wyszyński VIII b 

14

Bezpieczeństwo w sieci

szkolny

I - J. Kropiewnicki kl. V

II - Bogumił Gąsowski kl. VIIIa

III - Aleksandra Łopieńska kl. VIIIb

15

Kangur matematyczny

międzynarodowy 

Wyróżnienie - Maja Jabłońska kl. VII

16

Mój bohater - mój autorytet

konkurs informatyczny

wojewódzki

____________

17

Czy znasz polskie legendy?

szkolny

I- M. Myśliwiec kl. IV

II- M. Michno kl.V

III-  A. Subocz kl.V

18

Wielkopostny Konkurs Plastyczny: Droga Krzyżowa mojego Zbawiciela.

szkolny

 

19

“Ruch to zdrowie” - konkurs plastyczny

gminny

II-Zofia Kalinowska

I-Kacper Kalinowski

20

Ogólnopolski  konkurs kalendarzowy Państwowej Straży Pożarnej 2022 rok “Pomoc Służba Pasja”

szkolny

I- Natalia Jakimiuk kl. VIII B

II- Aleksandra Perkowska kl. VIII B, Julia Łapińska kl. VIII B

I miejsce: Aleksandra Perkowska kl. VIII B, Natalia Jakimiuk kl.VIII B, Aleksandra Łopieńska kl. VIII B, Martyna Kamińska kl.VIII B, Adela Porowska kl. VIII B, Kacper Brzozowski kl.VIII A, Kamil Kropiewnicki kl. VIII A, Bogumił Gąsowski kl. VIII A,  Hubert Łopieński kl. VIII B, Marcin Wyszyński kl. VIII B

21

Ogólnopolski  konkurs kalendarzowy Państwowej Straży Pożarnej 2022 rok “Pomoc Służba Pasja”

ogólnopolski

____________

22

Konkurs recytatorski “Maria Konopnicka w poezji”.

szkolny

I- Ignacio Fuentes Wnorowski – kl. II

II - Natalia Szczepańska – kl. II

III - Julia Perkowska – kl. I

I -Zuzanna Thomas – kl. VIII a

II - Bartłomiej Łopiński – kl. VIII a

III - Lena Roszkowska – kl. IV

23

Konkurs plastyczny pt. „Czy Wy wiecie… krasnoludki są na świecie!” (organizowany przez Bibliotekę Publiczną Powiatu Białostockiego)

powiatowy

I m - Julia Perkowska - kl.I

IIIm - Krystian Dragowski kl.IV

 

wyróżnienie - Julia Perkowska kl.I

Michał Kamiński kl.II

Amelia Jankowska - kl.III

24 

Konkurs plastyczny ,,Co słonko widziało?”

szkolny

I m: Oliwia Sak – kl. III,

II m: Julia Perkowska – kl. I,

III m: Mateusz Jarząbek – kl. II.

25

Konkurs polonistyczno-plastyczny “Książeczka”

szkolny

I m. Aleksandra Perkowska kl. VIII b

II m. Natalia Jakimiuk kl. VIII b

III m. Oliwia Pogorzelska kl. VIII a

26

Konkurs “Mistrz tabliczki mnożenia”

gminny

II m. Robert Łupiński kl. V

27

Konkurs o zdrowym stylu życia

szkolny

I m - Maja Jabłońska kl. VII

II m-Kacper Brzozowski kl.VIIIa

III m- Jakub Suchodolski kl.VII

 

Rok Marii Konopnickiej - 2022

Patronka Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Popowie Borowym

Telefon zaufania

Nasza szkoła

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Styczeń 2023
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Imieniny

Panel administracyjny

BIP

ePUAP