Bajkowy wyjazd dzieci z oddziałów przedszkolnych

Utworzono dnia 09.05.2023

Wyjazd poza przedszkole to dla najmłodszych członków naszej społeczności wielkie przeżycie. Była radość, niepewność, łzy i wielka ekscytacja tym co ma się wydarzyć.

Czy bajka jest duża, czy mała, ma swoją magiczną moc. Mogliśmy tego doświadczyć oglądając spektakl teatralny „Piotruś Pan”.

Mieszkający w Nibylandii chłopiec, który nigdy nie chciał dorosnąć, zjawia się w domu Darlingów, aby wraz z dziećmi wyruszyć do swojej krainy, w której dzieciństwo trwa wiecznie. Dzięki Dzwoneczkowi i cudownemu proszkowi wszyscy mogą latać i przeżywać niezapomniane przygody, których kulminacyjnym punktem jest ostateczne starcie Piotrusia z jego największym wrogiem - złym Kapitanem Hakiem. Ale jak to w bajce bywa wszystko kończy się dobrze.

Dalszy ciąg „naszej bajki” to pobyt w Dziecięcym Centrum Zabaw „Fantazja”. Zjeżdżalnie, ścianki, pojazdy, zabawki to jest to, co wszystkich motywowało do zabawy i nie pozwalało na smutek. Szybko minął czas przeznaczony na swawole i trzeba było wracać do przedszkola. W podziękowaniu za wspaniałe zachowanie oraz uporządkowanie strefy zabaw, panie z obsługi obdarowały dzieci pochwałą i torbą cukierków. Emocje i zmęczenie dały o sobie znać i wielu spośród przedszkolaków w drodze powrotnej ucięło sobie drzemkę. Przed szkołą powitali nas stęsknieni rodzice.

Żegnaj przygodo!

E. Bura, M. Rosłan, U. Śliwowska