Ogólnopolski konkurs kalendarzowy Państwowej Straży Pożarnej 2023 rok „Pomoc Służba Pasja”

Utworzono dnia 06.05.2023

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Łapach  zgłosiła swój udział w ogólnopolskim konkursie „Pomoc Służba Pasja” dla klas I-VIII, którego organizatorem jest Komenda  Głównej Państwowej Straży Państwowej. Celem konkursu jest szerzenie wiedzy na temat bezpiecznych zachowań na wypadek zagrożenia, jak również popularyzacja wiedzy o straży pożarnej w Polsce.

W tym roku konkurs składa się z dwóch ciekawych konkursów tematycznych przeznaczonych dla każdej grupy wiekowej: „Straż Pożarnaw walce z żywiołami- praca plastyczna”, spot filmowy „Żyję bezpiecznie”.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Łapach licznie przystąpili do konkursu, wykonując pracę plastyczną o tematyce- „Straż Pożarna w walce z żywiołami” i spot filmowy „Żyję bezpiecznie”. Spośród dostarczonych prac na etapie szkolnym nagrodzono następujących autorów:

„Straż Pożarna w walce z żywiołami”-praca plastyczna

I miejsce: Julia Perkowska kl. II

II miejsce: Natalia Klepacka kl. II, Julia Wnorowska kl. III

Wyróżnienie: Wiktoria Dąbrowska kl. III, Michał Kamiński kl. III,

Ignacio Fuentes Wnorowski kl. III

„Żyję bezpiecznie”-spot filmowy

I miejsce: Barbara Wielgat kl. VIII, Dominika Danowska kl. VIII, Maja Porowska kl. VIII,

Oliwia Kamińska kl. VIII, Nikola Olszewska kl. VIII, Jakub Gąsowski kl. VIII,

Kacper Sak kl. VIII, Dawid Sadowski kl. VIII

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom, wychowawcom i rodzicom za zaangażowanie. Będziemy śledzić wyniki konkursu na etapie ogólnopolskim (ukażą się w połowie maja). Trzymamy kciuki za prace naszych uczniów.

Anna Piekutowska

Utworzono dnia 06.05.2023, 20:45