Wakacje czas zacząć!

Utworzono dnia 21.06.2024

W piątek, 21 czerwca kolejny rok szkolny dobiegł końca, co oznacza, że rozpoczęły się wyczekiwane i upragnione wakacje. Uroczystą akademię poprzedziła msza święta w intencji uczniów, pracowników szkoły i rodziców.

Wszyscy czekali na ten dzień, a zwłaszcza uczniowie. Szczęśliwi i zrelaksowani spotkali się na sali gimnastycznej naszej szkoły, aby odebrać nagrody, podziękować za wspólny czas oraz pożegnać tych, którzy już opuszczają naszą placówkę. Pani Dyrektor Mariola Grodzka ciepło powitała licznie zgromadzonych rodziców, zaproszonych gości i oczywiście uczniów, nauczycieli oraz wszystkich pracowników szkoły.  Podziękowała wszystkim za całoroczną pracę. Najważniejszym punktem uroczystości było wręczenie nagród i wyróżnień. Uczniowie ze średnią ocen co najmniej 5,4  otrzymali Stypendia Burmistrza Łap, które wręczył radny Rady Miejskiej w Łapach Pan Krzysztof Dobkowski.

Stypendia otrzymali:

Ignacy Fuentes Wnorowski, kl.IV
Julia Wnorowska, kl.IV
Mateusz Jarząbek, kl.IV
Weronika Danowska, kl.V
Emilia Jabłońska, kl.V
Maja Myśliwiec, kl.VI
Bartosz Zakrzewski, kl.VII

Nagrodzono również najlepszych uczniów z poszczególnych klas. Uczniowie klasy ósmej otrzymali z rąk Pani Dyrektor świadectwa ukończenia szkoły podstawowej. Nasi absolwenci złożyli uroczyste ślubowanie, a następnie wystąpili w krótkiej, pożegnalnej części artystycznej. Po części oficjalnej uczniowie rozeszli się do sal, aby otrzymać świadectwa i po raz ostatni w tym roku szkolnym spotkać się ze swoimi wychowawcami.

Wszystkim życzymy radosnych i bezpiecznych wakacji.  Do zobaczenia we wrześniu!

Anna Łapińska

Wakacje czas zacząć!