Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

zawody sportowe

Czcionka:

Lp.

Konkurs

Zasięg

Osiągnięcie

1.

Halowe Mistrzostwa Lekkoatletyczne Miasta i  Gminy Łapy

gminny

I miejsce:

  • Adela Porowska kl. VIb– skok wzwyż
  • Maksymilian Backiel kl. VII– bieg 35 m
  • Aleksander Roszkowski kl. VII– rzut piłką lekarską
  • Kacper Sak  kl. V– bieg 35 m

II miejsce:

  • Małgorzata Kmita kl. VIa - skok wzwyż
  • Zuzanna  Brzozowska kl. VIII - bieg 35 m
  • Maksymilian Backiel  kl. VII -  rzut piłką lekarską
  • Kacper Sak kl. V- skok wzwyż
  • Miłosz Truskolaski kl. V – bieg 35 m
  • Krystian Kamiński kl. V – rzut piłką lekarską

​III miejsce:

  • Małgorzata Kmita  kl. VIa – bieg 35 m
  • Hubert  Łopieński kl. VIb – bieg 35 m
  • Maja Porowska kl. V – rzut piłką lekarską

2.

Gwiazdkowy turniej tenisa stołowego „Pongori by Decathlon Cup”

gminny

  • Przemysław Kmita kl. VII - I miejsce
  • Michał Jabłoński kl. VII - II miejsce
  • Bogumił Gąsowski kl. VIa - III miejsce
  • Kamil Kropiewnicki kl. VIa - IV miejsce
  • Małgorzata Kmita kl. VIa - IV miejsce 

3.

Niepodległościowe Biegi Przełajowe

gminny

  • Hubert Łopieński kl. VIb – I miejsce
  • Mateusz Michno kl. III - II miejsce
  • Małgorzata Kmita kl. VIa - II miejsce
  • Maja Porowska kl. V - III miejsce 

4.

XII Jesienny Bieg Uliczny „Od Karolka do Karola”

rejonowy

  • Alicja Siemiatycka kl. II - I miejsce 
  • Hubert Łopieński kl. VIb -  I miejsce 
  • Maja Myśliwiec  kl. II - II miejsce 
  • Mateusz Michno kl. III - II miejsce 
  • Kacper Sak kl. V - II miejsce 
  • Kamil Kropiewnicki kl. VIa - II miejsce 
  • Małgorzata Kmita kl. VIa - III miejsce 

5.

XII  Parafiada Diecezji Łomżyńskiej

parafialny

I miejsce  w piłce nożnej:

  • Filip Mierzwiński kl. II
  • Bartosz Zakrzewski kl. III
  • Mateusz Michno kl. III
  • Kacper Sak kl. V
  • Maciej Backiel kl. VIa
  • Bogumił Gąsowski kl. VIa
  • Kamil Kropiewnicki kl. VIa

najlepszym zawodnikiem turnieju w swojej kategorii wiekowej został 

  • Kamil Kropiewnicki

II miejsce w rzutach do kosza:

  • Zofia Brukarz kl. V
  • Dominika Danowska kl. V
  • Maria Brzozowska kl. V
  • Maja  Porowska kl. V

III miejsce:

  • Małgorzata Kmita kl. VIa - bieg na 200 m
 

 

Infolinia

Nasza szkoła

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Grudzień 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny

Panel administracyjny

BIP

ePUAP