Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

konkursy

Czcionka:

Zestawienie udziału w konkursach

w roku szkolnym 2022/2023

 

L.p.

konkurs

zasięg

osiągnięcia (miejsca, wyróżnienia )

1.

InstaLogik - konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas 4-8 

ogólnopolski - etap 1

do 2 etapu zakwalifikowali się:

  • Alan Zajkowski - kl. VI
  • Damian Łapiński - kl.VII
  • Dawid Biały - kl. VIII
  • Bartłomiej Łapiński - kl. VIII

2.

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

szkolny

________________

3.

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

szkolny

do etapu rejonowego zakwalifikowała się Maja Jabłońska - kl. VIII

4.

Gminny Konkurs Plastyczny “Miś Łapsik i jego rodzina”

gminny

  • Julia Jarząbek - nagroda Burmistrza
  • Zofia Kalinowska - nagroda Dyrektora 
  • Sara Guzowska - nagroda sponsora
  • Amelia Olszewska - nagroda Nadleśnictwa Rudka
  • Julia Michno, Szymon Pol - nagroda specjalna

5. 

Konkurs Recytatorski “Wiew sitowia”

szkolny

kategoria kl. I-III

  • I m. Julia Perkowska kl. II
  • II m. Natalia Szczepańska kl. III

kategoria kl. IV-VI

  • I m. Lena Roszkowska kl. V
  • II m. Weronika Danowska kl. IV

kategoria kl. VII-VIII

  • I m. Maja Jabłońska kl. VIII

6. 

Gminny etap Konkursu Recytatorskiego “Wiew sitowia”

gminny

  • wyróżnienie - Lena Roszkowska kl. V

7.

Konkurs ortograficzny -

“Mistrz ortografii”

szkolny

  • I m. - Filip Mierzwiński kl. V

8.

Gminny konkurs plastyczny “Krasnoludki są na świecie”

gminny

  • II m. - Julia Wnorowska kl. III
  • wyróżnienie - Julia Perkowska kl. II

9.

Konkurs “Najpiękniejszy kotylion niepodległościowy 2022”

gminny

  • wyróżnienie - Sara Guzowska - OP i Jakub Łapiński

10.

Gminny Konkurs Plastyczny „Krasnoludki są na świecie… Twórczość M. Konopnickiej oczami dzieci” pod patronatem Burmistrza Łap Pana Krzysztofa Gołaszewskiego

gminny

  • wyróżnienie Julia Perkowska kl. II
  • I m. - Aleksandra Marzec kl. VI

11.

InstaLogik - konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas 4-8

ogólnopolski - etap 2

do 3 etapu zakwalifikował się

  • Dawid Biały - kl. VIII

12.

VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Rzeka - dziedzictwo natury, kultury i tradycji”

ogólnopolski

_______________

13.

Konkurs językowo - literacki

szkolny

  • I m. - D. Danowska kl. VIII
  • II m. - D. Łapiński kl. VII
  • III m. - B. Wielgat kl. VIII

14.

Kangur matematyczny

międzynarodowy

  • wyróżnienie - Ignacio Fuentes Wnorowski kl.III 

15.

Ogólnopolski Konkurs literacko - plastyczny Stefan Kardynał Wyszyński - Prymas Tysiąclecia naszym Patronem. Hasło XXIII edycji:  “Pokój w sercu - pokój na świecie”

ogólnopolski

 

_______________

16.

InstaLogik - konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas 4-8

ogólnopolski - etap 3

  • finalista - Dawid Biały - kl. VIII

17.

Zmiany klimatu – szkolny konkurs wiedzy ekologicznej dla klas 4-6

szkolny

  • I m. - Wiktoria Dworakowska kl. IV
  • II m. - Dominik Frankowski kl.IV
  • III m. Weronika Danowska kl.IV, Alan Zajkowski kl.VI

18.

II Ogólnopolski konkurs plastyczny “Oddaj krew- ratuj życie”

ogólnopolski

  • I m. - Alicja Thomas, Julia Perkowska
  • II m - ucz.kl.II
  • Julia Wnorowska - ucz. kl. III w etapie szkolnym

19.

Ogólnopolski konkurs kalendarzowy Państwowej Straży Pożarnej 2023 roku “Pomoc Służba Pasja”

ogólnopolski

_______________

20.

Konkurs “Czy znasz polskie legendy?”

szkolny

  • I m. - Emilia Jabłońska kl. IV
  • II m. - Jakub Oksień kl. IV
  • III m.- Weronika Danowska kl. IV

21.

Konkurs ortograficzny- “Złote Pióro Burmistrza Łap”

gminny

_______________

22.

V Gminny Konkurs “Mistrz Tabliczki Mnożenia”

gminny

  • III m. - Damian Łapiński kl. VII

23.

Przyjaciele klimatu - dbamy o środowisko-dbamy o klimat”-plastyczny

gminny

________________

24.

“Ratujmy klimat”- plastyczny

gminny

________________

25.

“Wczujmy się w klimat”- konkurs filmowy

gminny

I m. w gminie grupa z klasy VI

26.

Konkurs plastyczny “Wiosenna Łąka”

gminny

  • Elena Guzowska
  • Sara Guzowska
  • wyróżnienie -B. Kwiatkowski “0” 

27.

“Wiedza o klimacie” - konkurs wiedzy

gminny

  • II m. Damian Łapiński kl. VII
  • III m. Maja Jabłońska kl. VIII 

28.

“Dzień z życia ks. Jerzego Popiełuszki” - plastyczny

gminny

  • II m. - Jan Wierzbicki kl. VII,
  • wyróżnienie - Jakub Oksień kl. IV,
  • wyróżnienie - Barbara Wielgat kl. VIII

 

Nasza szkoła

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Maj 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Panel administracyjny

Rok Marii Konopnickiej - 2022

Patronka Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Popowie Borowym

Imieniny

Telefon zaufania

BIP

ePUAP