Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

zawody sportowe

Czcionka:

Zestawienie udziału w zawodach sportowych

w roku szkolnym 2022/2023

 

l.p.

impreza sportowa

zasięg

osiągnięcia (miejsca, wyróżnienia )

1.

III bieg z cyklu   “Bieg po zdrowie” uroczyste podsumowanie  sezonu cyklu biegowego „Bieg po zdrowie 2022”,i

gminny

I m. -  Marcin Michno- kl.II

II m.- Filip Mierzwiński kl.V

IV m. - Oliwia Sak - kl.IV

Michał Kamiński- kl. III

Krystian Kamiński - kl.VIII

2.

XIV Bbiegi Uliczne” Od Karolka do Karola”

powiatowy

I m. - Dawid Zawadzki - kl. II

III m.- Krystian Kamiński - kl. VIII 

IVm. Marcin Michno kl. II

Filip Mierzwiński- kl. V

Maja Myśliwiec- kl. V

Natalia Klepacka- kl. II

Kacper Sak - kl.VIII

3.

XV Turniej Piłki Halowej „Najchętniej stał na bramce” Szkolnych Kół Caritas Diecezji Łomżyńskiej 

powiatowy

I m. - Mateusz Michno,

Robert Łupiński,

Jan Kropiewnicki,

Marcin Mrówka,

Alan Zajkowski,

Krystian Drągowski,

Bartosz Zakrzewski.

4.

Uroczyste podsumowanie  sezonu cyklu biegowego „Bieg po zdrowie 2022”,

gminny

I m. - Filip Mierzwiński kl. V

II m. - Dawid Zawadzki kl. II, 

Szymon Karpiuk kl.VI

III m. - OLiwia Sak kl. IV 

Marcin Michno kl. IV

5.

Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego.

gminny

III m.- Jan Kropiewnicki

V m. - Kacper Sak

6.

Turniej piłki nożnej “Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarka Mistrzostwa Lekkoatletyczne Miasta i Gminy Łapy”  

gminny

I m. 

Filip Mierzwiński, Dawid Kraszewski, Jakub Perkowski, Patryk Szymborski, Sebastian Łapiński, Dominik Frankowski, Krystian Drągowski, Dawid Zawadzki Marcin Michno.

7.

Turniej piłki nożnej “Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarka”  

powiatowy

V - VIII 

Filip Mierzwiński, Dawid Kraszewski, Jakub Perkowski, Patryk Szymborski, Sebastian Łapiński, Dominik Frankowski, Krystian Drągowski, Dawid Zawadzki, Marcin Michno, Szymon Janczewski

8. 

XXI Bieg Uliczny im. Waldemara Kikolskiego

gminny

III m. - Marcin Michno

V m.- Maria Suchodolska

9.

Mistrzostwa Lekkoatletyczne Miasta i Gminy Łapy

gminny

III m. - Maja Myśliwiec - 250 m

10.

Olimpiadka Kubusia Puchatka

gminny

IV m.

Michał Kamiński,

Maria Suchodolska,

Natalia Szczepańska,

Dawid Pol,

Bartłomiej Mielech,

Marcin Perkowski,

Dawid Zawadzki,

Marcin Michno,

Cezary Grabowski,

Natalia Klepacka,

Julia Perkowska.

 

 

Nasza szkoła

Cyberbezpieczny samorząd

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Lipiec 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Panel administracyjny

Rok Marii Konopnickiej - 2022

Patronka Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej

Telefon zaufania

BIP

ePUAP